/Files/images/2021/изображение_viber_2021-10-12_13-45-31-178.jpg

Біля зеленої зони парку Юність розташований затишний, маленький Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№191 Харківської міської ради», який було введено в експлуатацію у вересні 1960 року.

Заклад розташовано на першому поверсі п’ятиповерхового будинку за адресою: м.Харків, вул. Кашуби 7А.

В закладі працює 2 різновікові групи, розраховані на 35 дітей:

1 група раннього віку(від 2 до 4 років) та 1 група старшого дошкільного віку (від 4 до 6 років).

Через гарне розташування, маленький затишний дворик та турботливий персонал до нас звертаються все більше батьків, та на даний момент ми вже маємо 53 вихованця.

Продуктивну організацію колективу, співпрацю з батьківською громадськістю, комфорт, сімейну атмосферу забезпечує директор Романенко Тетяна Петрівна з 2019 року.

Емоційний комфорт в колективі, швидка адаптація дітей до умов закладу створюється завдяки злагодженій роботі усіх учасників освітнього процесу, зокрема завдяки багаторічній роботі вихователя Сало Ірини Миколаївни та помічника вихователя Свириденко Тетяни Аністратівни, які виховали вже не одне покоління дітей.

Самим важливим аспектом для усіх батьків є здоров’я дитини, тому в нашому закладі практикується посилена робота із фізичного розвитку та оздоровлення дітей під час фізкультурних занять, ранкової гімнастики, ходьби по доріжці здоров’я, самомасажу, профілактики плоскостопості тощо, дають позитивну динаміку в зміцненні здоров’я малят.

Одним із наших плюсів є високі кулінарні здібності кухара Тетяни Іванівни Біди. Які тільки страви не виходять з-під її чарівних рук: духмяні пиріжки, наваристі борщі, солодкі компоти, рум’яні запіканки, тощо. Щоб діти росли сильними та зоровими, бо вони - це головна гордість колективу.

Разом із цим педагогічний колектив виконує дуже важливу задачу, а саме: забезпечення загального розвитку кожної дитини шляхом створення сприятливих умов для повноцінного життя дошкільника, реалізації свого природного потенціалу (фізичного, психічного, соціального), прояву індивідуального обличчя.

Професійна діяльність музичного керівника активує творчі здібності дитини. Навчання основам співу та оволодіння танцювальними рухами забезпечують прояв індивідуалізму та здатності до самовираження.

Активними учасниками освітнього процесу є батьки вихованців, які долучаються до проведення різних цікавих форм роботи, а саме: Днів здоров’я, спортивних масових заходів, виставок, творчих конкурсів, організації свят та концертів, за що ми їм дуже вдячні.

У садочку просто клас поспішайте всі до нас!

/Files/images/2021/236233092_2959441861039835_8425635406313655229_n.jpg