• Адміністрація

Директор: Романенко Тетяна Петрівна

/Files/images/DSC_8104.JPG

Освіта вища: - Харківський державний національний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж 16 років

Прийомні дні: вівторок 10.00-12.00, четвер 15.00-17.00

Директор закладу дошкільної освіти здійснює загальне керівництво закладом. У своїй діяльності керується:

- Конституцією України;

-Законом України «Про дошкільну освіту»;

-Державною Національною програмою «Освіта. Україна ХХІ століття»;

-Конвенцією про права дитини;

-Положенням про дошкільний навчальний заклад;

-Методичними, нормативними та іншими керівними матеріалами, які регламентують науково – методичну діяльність дошкільного навчального закладу.

Директор ЗДО займається комплектуванням груп дітьми відповідно до їх віку, станом їх здоров'я, індивідуальними особливостями і запитами батьків, добирає кадри, керує педагогами і обслуговуючим персоналом.

Батьки можуть звертатися до директора за консультаціями і вносити власні пропозиції щодо поліпшення роботи з дітьми. Батьки також вправі вимагати, щоб колектив забезпечував дитині належний догляд, виховання і навчання, охорону і зміцнення здоров'я .

Педагогічний колектив

Вихователі

/Files/images/Сало для сайта.jpg

Сало Ірина Миколаївна, вихователь дітей старшого дошкільного віку, 11 тарифний розряд, освіта середня спеціальна, педагогічний стаж роботи - 33 роки

/Files/images/Воронина для сайта.jpg

Вороніна Ірина Анатоліївна, вихователь дітей старшого дошкільного віку, 11 тарифний розряд, освіта базова вища, педагогічний стаж роботи - 31 рік

/Files/images/Анна.jpg

Пономаренко Анна Володимирівна, вихователь дітей молодшого віку, 10 тарифний розряд, освіта неповна вища - бакалавр

Вихователь - педагог, що безпосередньо відповідає за життя і здоров'я ввірених йому дітей. Проте, вихователь не просто «доглядає» за малюками, а й планує і проводить зайняття, ігри, прогулянки і розваги відповідно до віку дітей. Створює умови в групі для успішної реалізації освітньо-виховної програми і, власне кажучи, сам її реалізує. Спільно з музичним керівником готує свята, розважальні і спортивні заходи. Керує роботою помічника вихователя.

Крім того, вихователь веде роботу з батьками з питань виховання дітей в сім'ї, залучає їх до активної співпраці з дитячим закладом.

Сестра медична старша

Сестра медична старша контролює санітарно-епідемічний режим в дитячому садку, а також стежить за дотриманням режиму дня, харчуванням дітей, правильним проведенням ранкової гімнастики, фізкультурних занять і прогулянок. Організовує заходи по гартуванню дітей і бере участь в організації оздоровчих заходів. Веде щоденний облік дітей, відсутніх за хворобою, ізолює хворих дітей. Крім того, проводить зважування, антропометричні виміри дітей.

Сестра медична старша також складає щоденне меню і стежить за якістю приготування їжі. Стежить за виконанням графіку отримання їжі групами і проводить щоденний обхід груп, перевіряючи організацію харчування в групах.

Музичний керівник

/Files/images/Шевлякова для сайта.jpg

Шевлякова Ольга Віталіївна

Помічники вихователів

/Files/images/VipTalisman4.jpg

Свириденко Тетяна Аністратівна

/Files/images/Мухина для сайта.jpg

Мухіна Олена Анатоліївна

Помічник вихователя допомагає вихователю в організації освітнього процесу і разом з вихователем відповідає за життя і здоров'я вихованців. Помічник вихователя приносить з кухні їжу та роздає її, потім прибирає і миє посуд. Допомагає вихователю виводити дітей на прогулянку і заводити їх в групу, роздягати малюків перед тихою годиною і одягати після неї. Готує усе необхідне для проведення гігієнічних процедур.

Також помічник вихователя відповідає за чистоту в приміщеннях; двічі в день проводить вологе прибирання в групі. Відповідно до вимог Держпродспоживслужби проводить санітарну обробку посуду. Допомагає вихователю в проведенні гігієнічних процедур з дітьми. Один раз в 10 днів проводить зміну постільної білизни.