/Files/images/Памятка для дитсадка.jpg

Шановні батьки!

Повідомляємо, що фізичні особи мають змогу отримати довідку про реєстрацію місця проживання або довідку про склад сім"ї череб вебсайт "Портал електронних сервісів міста Харкова"

/Files/images/Портал електронних сервісів.jpg

Рахунки ЗДО № 191

ЄДРПОУ 02146305 УОА Холодногірського р-ну ХМР
Батьківська плата р/р UA898201720314271009201023188
Благодійні внески р/р UA198201720314281009301023188
МФО 820172 Державна канзачейська служба України м. Київ
/Files/images/2020/85320e1b47c3_kopija.jpg

Територія обслуговування, закріплена за ЗДО № 191:

Вул. Полтавський шлях №№ 188, 188/8, 188/9, 188/10, 188/11, 188/12, 190, 190/2, 190/3, 190/4, 190/5, 190/6, 190/9; в-д Коростенський; вул. Кашуби №№ 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13.

Документи для оформлення статусу дітей пільгового контингенту

Пільгу 100% на оплату за заклад дошкільної освіти отримують:
- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
- діти з малозабезпечених родин;
- діти, батьки яких мають статус учасників АТО
Пільгу 50% на оплату за заклад дошкільної освіти отримують діти з багатодітних сімей.
На кожну дитину пільгового контингенту створюється папка (2 екз.), в якій повинен зберігатися пакет документів:
- Копії свідоцтв про народження всіх дітей, які виховуються в сім"ї
- Ідентифікаційний код дитини (за відсутності - код одного з батьків)
- Довідка з ЖЕК про склад родини
- Акти обстежень матеріально-побутових умов проживання дітей
- Заява батьків
- Довідка Управління праці та соціального захисту населення (для дітей з малозабезпечених родин)
- Довідка військової частини про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України (для дітей, батьки яких є учасниками АТО)
- Копія Посвідчення учасника АТО (для дітей, батьки яких є учасниками АТО

Батьківський лекторій

/Files/images/Бурулька памятка.jpg
Консультація для батьків "Правила поведінки біля води"
Інформація щодо питань особливості літньої оздоровчої кампанії 2020 року

Пам’ятка для батьків!

Ø Не поспішайте задовольняти бажання дитини./Files/images/semia_i_deti.jpg

Ø Не намагайтеся виконувати за сина чи доньку будь-яку справу.

Ø Давайте дитині постійні доручення, стежте за їх виконанням.

Ø Навчіться вислуховувати свою дитину, бути терплячими, не поспішайте закінчувати за неї фрази, не перебивайте не підганяйте.

Ø Не нав’язуйте дитині своєї волі, краще аргументовано доведіть, що так буде краще.

Ø Привчайте дитину до аргументації своїх вчинків: пропонуйте їй щоразу замислитися над тим, що вона хоче робити або що робить.

Ø Спонукайте дитину пізнавати довкілля.

Ø Створіть навколо маляти безпечні умови його перебування та пізнання.

Ø Пояснюйте дитині зрозумілою мовою, але без сюсюкання та зайвого спрощення, призначення та корисність різних речей, правила користування ними.

Ø Вчасно привчайте дитину до самообслуговування: щоб не викликати протидії вашим домаганням, продумайте ігрові форми, зацікавлюйте, заохочуйте гарними словами, авансуйте її зусилля.

Ø З найменшого віку привчайте шанувати й любити своїх батьків, бабусь й дідусів, братиків т сестричок; не допускайте їх самоствердження за рахунок інших.

Ø Поважайте свою дитину не принижуйте її гідність брутальними словами, глузуванням з її незграбності та неумілості, фізичними покараннями.

Ø Пам’ятайте: прикладом для дитини є її батьки.

Ø Любіть дитину не сліпою, а мудрою любов’ю, яка допоможе їй вирости гарною людиною, вдячною Вам і здатною до самореалізації в різних життєвих умовах.

/Files/photogallery/Screenshot_2023-01-30-19-23-37-863-edit_com.android.chrome.jpg