• Соціальний захист

Нормативні документи з питань соціального захисту дітей

Перелік документів для оформлення статусу дітей пільгового контингенту

Закон України "Про охорону дитинства"

Закон України "Про державну допомогу сім"ям з дітьми"

Закон України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам"

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей"

Указ Президента України від 11.07.2005 № 1086/2005 "Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей"

Постанова Кабінету Міністрів України від 21.11.2013 № 895 "Про затвердження порядку взаємодії суб"єктів соціального супроводу сімей (осіб) , які перебувають у складних життєвих обставинах"

Постанова Кабінету Міністрів України від 21.11.2013 № 896 "Про затвердження Порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)

Лист Міністерства освіти і науки України від 08.08.2013 № 1/9-539 "Про організаційно-методичні засади забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами"

Декларація прав дитини

Закон України "Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей"

Наказ Міністерства освіти і навуки України від 25.12.2006 № 844 "Про вжиття додаткових заходів щодо профілактики та запобігання жорстокому поводженню з дітьми"