Наші традиції

У нашому закладі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

У закладі відбувається багато різноманітних свят, розваг та тематичних заходів.

/Files/images/5.jpeg1 ВЕРЕСНЯ

Щороку у цей день діти старшої групи є активними учасниками свята 1 дзвінка. У закладі в цей день проводиться літературно - музичне свято "День знань", на яке запрошуються батьки дітей, представники громадськості.

Золота осінь.

/Files/images/IMG_0021.jpg

Щороку у жовтні місяці проводиться свято зустрічі осені. Беруть участь діти всіх груп, їх батьки. Діти вітають Осінь віршами, піснями, таночками, а вона - дячить їм смачним чатуванням.

/Files/images/45.jpegДень працівників дошкільної освіти. В цей день відбувається вшанування всіх працівників дошкільного закладу. Для них організовується концерт, на який запрошуються батьки та представники громадськості.

/Files/images/IMG_0005.jpgНОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ. Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. До дітей у гості приходять Дід Мороз та Снігуронька; Баба Яга та Хурделиця; запальні пірати та яскраві сніжиноньки.

/Files/images/0a33acb0a38634369ad78980270a980d.jpegДень Матері.

Це найсоняшне та найтендітніше свято. На цьому святі діти вітають своїх любих матусь, бабусь з їх святом.

/Files/images/7.jpegВипускний бал. Наприкінці травня шороку на базі закладу відбувається випускний бал. До нього діти готують вірші, пісні, і, звичайно, випускний вальс.

/Files/images/SDC10777.JPG

Кожен рік в закладі проходить І етап районного Фестивалю традиційного мистецтва Слобожанщини "ПОКУТЬ". 3-й рік поспіль переможцями є родина Реп"євих (вихованка ДНЗ Реп"єва Маргарита). За підсумками І етапу родина Реп"євих приймає участь у районному Фестивалі "ПОКУТЬ". Дякуємо батькам цієї талановитої сім"ї!