• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Безпека життєдіяльності

/Files/images/2020/88f9dfe6c659f9b15c92b428eebf01b8-1200x800.jpg

/Files/images/2020/Перша-допомога-при-обмороженні-600х1000.jpg

/Files/images/Вогонь.jpg

/Files/images/Гриби.jpg

Обережно: гриби!

Кожному відомо, якого лиха може накоїти навіть один-однісінький отруйний гриб, що випадково опинився серед сотень їстівних. При його вживанні в організмі людини можуть виникнути такі ускладнення, проти яких і сучасна медицина безсила.

Тому кожен повинен пам’ятати, що збирати гриби можна тільки у тому випадку, коли добре знаєш їх характерні особливості: зовнішній вигляд, колір, запах. Якщо виникає навіть незначний сумнів, ліпше залишити гриб у лісі.

Запам’ятайте декілька загальних правил:

Не збирайте грибів м’яких, червивих, окремих частин грибів.
Не їжте гриби у сирому вигляді.
При отруєнні грибами з’являються нудота, сильні болі у животі та голови, нестримне блювання, пронос, можуть бути судоми, наростає загальна слабкість, людина може знепритомніти.
Потерпілому потрібно дати блювотні, проносні засоби, зігріти ноги та живіт і якнайшвидше доправити до лікарні. Залишки їжі і блювотиння потрібно зберегти, щоб передати їх лікареві для аналізу. В жодному разі не дозволяється давати хворому спиртні напої, бо від них посилюється всмоктування грибної отрути із кишечника в кров.
Ніколи не давайте грибів дітям. А якщо у вас виникає найменший сумнів щодо їх їстівності, ліпше взагалі відмовитись від вживання.

Кiлькiсть переглядiв: 349

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.